Рекламно-сувенірна продукція

Рекламно-сувенірна продукція — це предмет, на якому зображено логотип або фірмовий знак компанії. До даної групи відносять вироби, які зазвичай використовуються при проведенні виставкових заходів, презентацій, переговорів і що мають безпосереднє відношення до ділової сфери, а також покликані допомагати встановити та укріпити партнерські зв’язки.

Рекламно-сувенірна продукція — один з наймогутніших і безпрограшних засобів для просування товарів або послуг, а також у формуванні позитивного іміджу компанії.  ТОВ «Імекс-ЛТД» пропонує широкий спектр послуг з виготовлення сувенірної продукції. Ми здійснюємо нанесення Вашої фірмової символіки на будь-яку поверхню від ручок і поліетиленових пакетів до вишуканих бізнес-аксессуарів.

Рекламно-сувенірна продукція, яку ми можемо Вам запропонувати:

Брелок – це один з найбільш універсальних сувенірів для масової роздачі, який можна подарувати практично всім. Головне завдання брелка сувеніра – залишити пам`ять про Вашу компанію або продукцію.

Чашка — універсальний сувенір, необхідний будь-якій людині в повсякденному житті, який нікого не залишить байдужим і постійно нагадуватиме про Вас.

Запальничка — повсякденний атрибут багатьох людей, який нагадуватиме про Вас і Ваш бізнес в руках, на столі вашого постійного партнера чи клієнта.

На даний вид сувенірної продукції використовується декілька видів нанесення логотипу: на пластикову запальничку – тамподрук, на металеві запальнички — тамподрук чи гравіювання.

Поліетиленовий та паперовий пакети — ідеальний варіант упаковки подарунку. Функціональний, оригінальний і нарешті естетичний.

Пакет одночасно може виконувати дві функції: якісної упаковки та іміджевого рекламоносія.

Діловий щоденник чи записник — незамінний атрибут сучасної ділової людини. Щоденник – це обкладинка, яка може багато що сказати про господаря, його смак, стиль, а також діяльність компанії.

Ручка – функціональний та доступний промо-сувенір, який ідеально підходить для проведення акцій, виставок та конференцій. Всі ручки можна умовно поділити на три категорії: промо-ручки, престиж-ручки та елітні ручки.