Зовнішня реклама

Зовнішня реклама — безпрограшний варіант залучення до себе уваги. Якісна зовнішня реклама (вивіска, штендер, світловий короб) — запорука успіху.

Наше підприємство спеціалізується на виробництві зовнішньої реклами, яка вигідно відрізнить Вас від конкурентів. Завдяки досвіду наших фахівців  ми створюємо не просто вивіску, штендер або світловий короб — ми створюємо оптимальне рішення, яке працюватиме на Вас.

Ми виконуємо повний цикл робіт від розробки дизайну, технічних розрахунків до виготовлення та монтажу готових конструкцій.

Ми виготовляємо:

  • об’ємні букви
  • вивіски
  • штендери
  • покажчики і таблички
  • інформаційні стенди
  • та ін.

Об’ємні букви

Ми виготовимо для Вас плоскі і об’ємні букви, логотипи будь-яких форм і шрифтів, які додадуть Вашій вивісці барвистість, індивідуальність, а, головне, солідність. Зробимо букви будь-яких розмірів — від масивних до легких і ажурних, з підсвічуванням або без, для зовнішнього або внутрішнього застосування, які прослужать Вам дуже довгий час.

Вивіски

Будь-яка фірма, будь-який магазин починається з вивіски — вона повинна працювати на Вас.

Не думайте, що гроші, вкладені в рекламну вивіску, викинуті на вітер, вона інформує потенційних клієнтів і партнерів про назву і спеціалізацію Вашого підприємства. Практично всі конструкції зовнішньої реклами — це прості або складні вивіски.

Штендери

Штендери — найдоступніший і не дорогий вид «рухомої реклами». Існують стандартні форми штендеров: напівкруглі та арочні, проте, по Вашому бажанню форми і розміри можуть мінятися. Конструкцію можна виконати у вигляді будь-якої геометричної фігури, або задати індивідуальну форму.

Покажчики і Таблички

Не лише виконують інформаційну функцію,а й є елементом офісного декору, доповнюють загальну концепцію корпоративного стилю. Крім стандартних варіантів, можливе виготовлення табличок на замовлення.

Таблички виготовляються з ПВХ завтовшки 3 – 4 мм, закататаного в плівку Oracal, на якій нанесена рекламна інформація. Можливе оформлення декоративною алюмінієвою рамкою.

  1. Аплікація з різноколірних самоклеючих плівок

Табличка виготовляється за стандартною технологією на пластикові 3-4 мм з фоновим обклеюванням оракалом. На полі таблички наноситься аплікація, в якій кожним кольоровим елементом зображення є вирізаний плоттером сегмент малюнка або тексту.

  1. Обклеювання плівкою з повнокольоровим друком

Стандартна табличка, де на площину основи з пластика наноситься віддруковане повнокольорове зображення з самоклеючої плівки.

  1. Табличка з накладними елементами.

Особливо ефектно виглядають таблички з об’ємними буквами. Вдихніть в текст таблички простір. Букви вирізуються з полімерних матеріалів, завтовшки до 5 мм і клеяться на основу таблички, що створює об’єм.

Інформаційні стенди (куточки споживача)

Ідеально підходять для надання відомостей про послуги, порядок роботи, правила та іншу інформацію для клієнтів/покупців.

Інформаційні стенди бувають з постійною або змінною інформацією. Стенд з постійною інформацією є планшетом з повнокольоровою аплікацією виконаною з оракала. Для змінної інфомації передбачається розміщення акрилових прозорих кишень формату А4-А5, або направляючих для табличок з текстом або цифрами (подібно до стендів «обмін валют».

Окрім  зовнішньої реклами  ми пропонуємо послуги з виготовлення інтер’єрної реклами та оформлення вітрин.