Календарі

Календарі

Календар з Вашим логотипом і реквізитами стане своєрідною «дороговказною зіркою» для Вас. У діловій атмосфері офісів Ваших клієнтів настільний або настінний календар, крім робочих функцій і приємного дизайну, буде нагадувати про Вашу фірму протягом цілого року.

При виготовленні календаря Ви можете помістити на ньому будь-яку інформацію про себе: Ваші координати, логотип, слоган, перелік робіт тощо.

Типи календарів:

Кишеньковий календар – це один з найдешевших і ефективних рекламних носіїв. Мати завжди при собі кілька таких фірмових календариків досить корисно. У певній ситуації кишеньковий календар може виконувати функції візитної картки.

Календар-будиночок – рекламний матеріал, який обов’язково знайде своє місце на робочому столі Вашого ділового партнера.

Настінний календар дуже зручний у використанні, крім виконання безпосередніх функцій, може служити гідною прикрасою нудних офісних стін.Це календарі, які завжди під рукою і на очах. Кожен робочий день не раз погляд його власника буде зупинятися на Вашому календарі, надрукований з нашою допомогою.

Квартальний календар є, напевно, найпопулярнішим фірмовим календарем. Це вдалий подарунок Вашим діловим партнерам, який протягом року буде працювати на Вас.